O firmě

Firma byla založena v roce 1992 a po celou dobu existence se zabývá zajišťováním TV příjmu ze satelitů a pozemních vysílačů tedy více než 20 let. Druhou činností je zřizování elektronických systémů pro ochranu osob a majetku od roku 1994

Postupně na českém trhu vznikaly společnosti poskytující neplacený nebo placený tv příjem: Multichoice, Trade -Technology, UPC, Skylink, CS link, Freesat. Se všemi jsme po celou dobu úzce spolupracovali.

Nyní se v poskytování TV příjmu přes satelit profilovaly společnosti: Freesat – zde jsme přímým partnerem společnosti a dokážeme poskytnou speciální nabídky : 2 měs příjmu zdarma, instalace zdarma atd. Skylink kde jsme v nejvyšší pozici – Top partner a dokážeme zajistit speciální akce: dotované přijímače Skylink, možnost aktivace karet přímo na prodejně atd. Samozřejmostí je zajištění příjmu z pozemních vysílačů . To vše provádíme jak pro jednotlivce tak pro bytová družstva nebo firmy.

Po celou dobu v oblasti zabezpečovací techniky spolupracujeme s českým výrobcem Jablotron alarms a jsme certifikovaným montážním Partnerem , což nám umožňuje poskytovat standardtní služby v záručních podmínkách 7 let zdarma, pojištění zdarma, možnosti na připojení dohledového centra Jablotron na šest měssíců zdarma atd.

Doplňkovými službami je pak naše dodávka a instalace TV u zákazníka – přímý prodejce TV Orava, taktéž dodáváme luxusnější značku Finlux. Pro případ nutnosti připojení k internetu využíváne regionálního poskytovatele WIFI – RPS. V případě potřeby připojení internetu v místech špatného pokrytí je možnost příjem internetu ze satelitu společností Skylink.

Zastupujeme firmu Fibaro – dodavatel inteligentní technologie pro domácnost www.fibaro.cz